Návrh a konzultácia

Prídeme za Vami a navrhneme pre Vás ideálne riešenie. Rozvrhneme a odkonzultujeme s Vami, kde budú skrinky umiestnené.

Prídeme kedy Vám to vyhovuje

Dohodneme sa s Vami na dátume a čase doručenia objednávky. Záleží nám aby ste boli 100% spokojní s našimi službami, preto sa prispôsobíme Vášmu času.

Produkty Vám dodáme na kľúč

Produkty Vám dodáme, vynesieme aj na poschodie, rozmiestnime podľa Vašich požiadaviek, rozbalíme a baliaci materiál odvezieme. To všetko máte u nás V CENE!

Prenájom skríň

Stáva sa, že počas sezóny potrebujete pre zamestnancov väčší počet šatníkových skriniek, než máte k dispozícii, a po sezóne sú tieto skrine prázdne a nevyužité?
V dnešnej dobe je nakupovanie šatníkových skriniek zbytočné, pokiaľ si nie ste istý, že ich budete dlhodobo využívať. Naša firma ponúka možnosť prenájmu skríň.

Dodávka skríň priamo z nášho skladu

Disponujeme s najväčšími skladovými zásobami na Slovensku. Základné produkty sú stále na sklade, možnosť výberu veľkosti a farieb.

Záruka

Ponúkame doživotnú záruku na spätné odkúpenie nami dodaných skríň. Okrem toho platí trojročná záruka na naše produkty (okrem zámkov). Navyše garantujeme 10 ročnú dostupnosť a servis akejkoľvek súčiastky k produktu – alebo produkt vymeníme.

Zľava za použité skrine

Ponúkneme Vám zľavu ak budete chcieť vymeniť Vaše staré skrine za naše nové. Odvoz samozrejme zabezpečíme.

Šrotovné za vaše staré skrine – chránime prírodu!

Ponúkame Vám možnosť odkúpenia Vašich starých skríň. Ich cenu potom započítame do ceny nových. Takto môžete vyriešiť aj recykláciu Vaši starých skríň.