0 ks - 0,00 €
Zavolajte, pomôžeme +421 31 37 00 207

Čo vlastne ponúkame?

ABAmet ponúka vysokokvalitný kovový nábytok, ako sú šatníkové, kancelárske či dielenské skrine, pracovné stoly, policové regály. Všetky produkty máme na sklade, ktoré Vám ako jediní na Slovensku dodáme už aj do 24 hodín! Sme tu predsa pre Vás!

Prečo práve my?

Sme experti na kovový nábytok!

V prípade kovového nábytku od nás získate istotu 3 ročnej záruky a okrem toho Vám ako jediní ponúkame doživotnú záruku spätného odkúpenia Vašich skríň. Čo to pre Vás znamená? Žiadne riziko a starosti s použitými skriňami. Všetko nechajte na nás! Skrine a regály ponúkame na mieru. Všetky vaše želania a predstavy ohľadom kovového nábytku Vám splníme. Radi Vás navštívime osobne, aby sme zistili Vaše potreby a okrem poradenstva ponúkame aj bezplatný a nezáväzný návrh zariadenia Vaši priestorov.

Potrebujete produkty len krátkodobo?

ABAmet – expert na kovový nábytok Vám ponúka možnosť prenájmu skríň, aby ste vedeli flexibilne reagovať na požiadavky Vášho trhu. Navštívte našu facebookovú stránku a presvedčte sa, že sme skutočne expertmi na kovový nábytok: https://www.facebook.com/pg/abamet.eu/photos/

Partneri

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

TBB, a. s.

Super spolupráca, ochota navyše a je dôvod pre ďaľšiu spoluprácu s dlhodobým výhľadom. Jedna z mála spoločností, v ktorej sa venujú zákazníkovi v plnej miere a zodpovednosti aj keď sa jedná o malé množstvo tovaru.

FASTplus, spol. s r. o.

Naposledy sme firmu ABAmet oslovili o dodávku uzamykateľných kovových skriniek do šatní. Opäť sme boli s nákupom tovaru veľmi spokojní. Prečo? Lebo spolupráca firmou ABAmet je naozaj na profesionálnej úrovni, od chvíle objednania tovaru už naň nemusíme myslieť, lebo nám príde včas presne podľa dohody. Už dlhodobo s firmou ABAmet spolupracujeme a samozrejme, aj naďalej budeme, pretože práve spoľahlivosť a serióznosť je pre nás prvoradá. Vašu spoločnosť preto môžeme len vrelo odporúčať.

Hanon Systems Slovakia s. r. o.

Objednávali sme od firmy ABAmet, s. r. o. šatníkové dvojskrine. S tovarom sme spokojný a dokonca plánujeme aj ďalší nákup.

UCM Trnava, Fakulta masmediálnej komunikácie

Zakúpili sme od firmy ABAmet chodbové sedenie. S dodaným tovarom sme veľmi spokojní. Nami objednaná farba korešponduje s našou firemnou kultúrou. V prípade potreby sa opäť obrátime na ABamet.

INTERCABLE, s. r. o.

Zakúpili sme si od Vás skrine do šatní. S dodaným tovarom sme spokojní, len v niektorých skrinkách chýbali zrkadielka a vešiaky, ktoré nám ešte máte dodatočne dodať. A taktiež plánujeme objednanie ďalších skríň do ženských šatní. Takže so spoluprácou s Vašou firmou sme spokojní a môžeme ju len odporučiť.

INŠTALÁCIA A ROZMIESTNENIE SKRÍŇ V CENE

Scroll to Top